Брановидна кутија

 • Картонска кутија со две страни за печатење Брановидна кутија за испорака

  Картонска кутија со две страни за печатење Брановидна кутија за испорака

  Детали за производот Име на брендот Caihuan Дебелина за приспособување Материјал Крута форма на хартија Приспособување на боја CMYK и лого на боја на пантон Лого на купувачот Приспособување на големина Пакување Стандардна пакување картон или по ваше барање MOQ 100 парчиња Испорака по море или воздух.Експрес како DHL, Fedex, UPS итн. Функција за повеќекратна употреба, пакет за подароци за рециклирана апликација...
 • Рециклирајте ја цврстата кутија за испорака Брановидна хартиена кутија

  Рециклирајте ја цврстата кутија за испорака Брановидна хартиена кутија

  Детали за производот Место на потекло Гуангдонг, Кина Име на бренд LSOW Број на модел OEM MILER PAPER BOX Индустриска употреба Чевли и облека Употреба Облека, чевли, долна облека, детска облека, крзно, облека и додатоци за обработка, чорапи, други чевли и облека, празнично пакување Тип хартија Уметничка хартија за печатење Ракување со мат ламинација, лакирање, печат, втиснување, сјајна ламинација, облога со УВ, ВАНИШЕЊЕ, златна фолија Прилагодена нарачка Прифатете ја карактеристиката Облик што може да се рециклира прилагодено ...
 • Прилагодено Испорака кутија Mailer кутии Крафт кутија пакување

  Прилагодено Испорака кутија Mailer кутии Крафт кутија пакување

  Детали за производот Име на брендот Caihuan Дебелина за приспособување Материјал Крута форма на хартија Приспособување на боја CMYK и лого на боја на пантон Лого на купувачот Приспособување на големина Пакување Стандардна пакување картон или по ваше барање MOQ 100 парчиња Испорака по море или воздух.Експрес како DHL, Fedex, UPS итн. Функција за повеќекратна употреба, рециклирана апликација Пакување подароци Производ Прикажи Процес на производство Барање понуда Нарачка Потврдување дизајн Потврдување на печатење матрица C...