Цветна кутија

 • Цилиндарска кутија Тркалезна Цветна цврста картонска кутија

  Цилиндарска кутија Тркалезна Цветна цврста картонска кутија

  Детали за производот Име на брендот Caihuan Дебелина за приспособување Материјал Крута форма на хартија Приспособување на боја CMYK и лого на боја на пантон Лого на купувачот Приспособување на големина Пакување Стандардна пакување картон или по ваше барање MOQ 100 парчиња Испорака по море или воздух.Експрес како DHL, Fedex, UPS итн. Функција за повеќекратна употреба, рециклирана апликација Пакување подароци Производ Прикажи Процес на производство Барање понуда Нарачка Потврдување дизајн Потврдување печатење Матрица сечење...
 • Цветен букет со тркалезна кутија со топла печат

  Цветен букет со тркалезна кутија со топла печат

  Детали за производот Место на потекло Гуангдонг, Кина Име на брендот Приспособен број на модел 0041 Индустриска употреба Подарок и занает, пакување цвеќе Употреба Други подароци и занаетчиски тип на хартија Печатење од картон Ракување втиснување, сјајна ламиниране, мат ламиниране, печат, облога со УВ, прифаќање лакирање по нарачка Облик што може да се рециклира Тркалезна, квадратна, форма на срце, тркалезна, квадратна, форма на срце Тип на кутија Цврсти кутии Материјал Табла за хартија+кадифе Големина Прилагодена големина Прифатена Боја Cu...
 • Капак на цветна кутија во облик на луксуз и основна кутија за пакување

  Капак на цветна кутија во облик на луксуз и основна кутија за пакување

  Детали за производот Име на брендот Caihuan Дебелина за приспособување Материјал Крута форма на хартија Приспособување на боја CMYK и лого на боја на пантон Лого на купувачот Приспособување на големина Пакување Стандардна пакување картон или по ваше барање MOQ 100 парчиња Испорака по море или воздух.Експрес како DHL, Fedex, UPS итн. Функција за повеќекратна употреба, рециклирана апликација Пакување подароци Производ Прикажи Процес на производство Барање понуда Нарачка Потврдување дизајн Потврдување печатење Матрица сечење...