Хартиена кеса за подарок со рачка за хартиена кеса за пазарење

Краток опис:


 • Наслов:Луксузни хартиени торби за пазарење Хартиена кеса прилагодена со рачка
 • Име на производ:Кутија за хартија
 • Место на потекло:Кина
 • OEM/ODM:Достапно
 • Пример:Достапно
 • Цена:Да се ​​преговара
 • Пристаниште:Шенжен, Гуангжу
 • Плаќање:L/C, T/T, D/A, D/P, Western Union, VISA, Paypal
 • Детали за производот

  Ознаки на производи

  Детали за производот

  Место на потекло Кина
  Површинско ракување Топло печат
  Индустриска употреба Пакување чевли и облека
  Користете пакување долна облека
  Тип на хартија Крафт хартија
  Запечатување и рачка Flexiloop рачка
  Прилагодена нарачка Прифати
  Карактеристика Рециклирани материјали

  Прикажи производ

  Хартиена кеса за подарок со рачка Хартиена кеса за пазарење (3)
  Хартиена кеса за подарок со рачка Хартиена кеса за пазарење (2)
  Хартиена кеса за подарок со рачка Хартиена кеса за пазарење (1)

  Процес на производство

  Контрола на квалитет (4)

  Истражување

  Контрола на квалитет (5)

  Цитат

  Контрола на квалитет (6)

  Се потврдува нарачката

  Контрола на квалитет (7)

  Потврдување на дизајнот

  Контрола на квалитет (8)

  Печатење

  Контрола на квалитет (9)

  Сечење на матрици

  Контрола на квалитет (10)

  Лепење

  Контрола на квалитет (11)

  Проверка на квалитет

  Контрола на квалитет (12)

  Пакување

  Контрола на квалитет (13)

  Испорака

  Профил на компанијата

  Dongguan Caihuan Paper Co., Ltd, лоцирана во Dongguan, Кина, е професионална фабрика за пакување со 25 години искуство во производството.

  Ние обезбедуваме едношалтерски услуги од обликување до испорака.Ветуваме дека ќе ви понудиме професионална услуга еден до еден, производи со добар квалитет и услуга за прилагодување.

  Имаме 4 искусни тимови во дизајн, производство, трговија и постпродажба.Ако имате било какви прашања, не двоумете се да не контактирате!

  Нарачана луксузна лизгачка кутија за подароци Цврста кутија со магнет (4)
  Нарачана луксузна лизгачка кутија за подароци Цврста кутија со магнет (7)
  Нарачана луксузна лизгачка кутија за подароци Цврста кутија со магнет (5)
  Нарачана луксузна лизгачка кутија за подароци Цврста кутија со магнет (8)
  Нарачана луксузна лизгачка кутија за подароци Цврста кутија со магнет (6)
  Нарачана луксузна лизгачка кутија за подароци Цврста кутија со магнет (9)

  Најчесто поставувани прашања

  1. П: Дали сте производител или трговска компанија?
  О: 100% фабрика + 10 години + 5600 квадратни метри.

  2. П: Дали можете да прифатите OEM или ODM?
  О: Да, само треба да ни го испратите вашиот дизајн, ние ќе ја понудиме нашата најдобра понуда во рок од 24 часа.

  3.П: Дали давате примероци?Дали е тоа бесплатно?
  О: Постоечкиот примерок бесплатно, може да се испорача веднаш.Приспособениот примерок има потреба од наплата на примерок, ќе биде завршен во рок од 3-7 дена.Трошоците за превоз ќе бидат на ваша страна.

  4. П: Можете ли да го направите дизајнот за нас?
  О: Да, имаме професионален тим со богато искуство во дизајнирање хартиени производи.

  5. П: Каков вид на формат на датотека за уметничко дело треба да ви дадам за печатење?
  О: PDF, AI, CDR, PSD, Adobe, Core IDraw, итн.

  6. П: Како можете да обезбедите проверка на квалитетот?
  О: За процесот на нарачка, имаме стандард за инспекција пред испорака и ќе ви ги доставиме сликите.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи