Qese letre dhuratë me dorezë Qese letre për blerje

Përshkrim i shkurtër:


 • Titulli:Çanta për blerje letre luksoze Qese letre e personalizuar me dorezë
 • Emri i produktit:Kuti letre
 • Vendi i origjinës:Kinë
 • OEM/ODM:Në dispozicion
 • Shembull:Në dispozicion
 • Çmimi:Për t'u negociuar
 • Porti:Shenzhen, Guangzhou
 • Pagesa:L/C, T/T, D/A, D/P, Western Union, VISA, Paypal
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Detajet e produktit

  Vendi i origjinës Kinë
  Trajtimi i sipërfaqes Vulosje e nxehtë
  Përdorimi Industrial Paketimi i këpucëve dhe veshjeve
  Përdorni paketimin e të brendshmeve
  Lloji i letrës Letër Kraft
  Vulosja & Doreza Dorezë Flexiloop
  Porosi me porosi Pranoje
  Veçori Materialet e Ricikluara

  Shfaqja e produktit

  Qese letre dhuratë me dorezë Qese letre për blerje (3)
  Qese letre dhuratë me dorezë Qese letre për blerje (2)
  Qese letre dhuratë me dorezë Qese letre për blerje (1)

  Procesi i prodhimit

  Kontrolli i cilësisë (4)

  hetim

  Kontrolli i cilësisë (5)

  Citim

  Kontrolli i cilësisë (6)

  Porosia po konfirmohet

  Kontrolli i cilësisë (7)

  Konfirmimi i dizajnit

  Kontrolli i cilësisë (8)

  Shtypje

  Kontrolli i cilësisë (9)

  Prerja e Prerjes

  Kontrolli i cilësisë (10)

  Ngjitje

  Kontrolli i cilësisë (11)

  Kontrolli i cilësisë

  Kontrolli i cilësisë (12)

  Paketimi

  Kontrolli i cilësisë (13)

  Transporti

  Profili i Kompanisë

  Dongguan Caihuan Paper Co., Ltd, e vendosur në Dongguan, Kinë, është një fabrikë paketimi profesionale me 25 vjet përvojë prodhimi.

  Ne ofrojmë shërbim me një ndalesë nga formimi deri te transporti.Ne premtojmë t'ju ofrojmë shërbim profesional një për një, produkte me cilësi të mirë dhe shërbim personalizimi.

  Ne kemi 4 ekipe me përvojë në Dizajn, Prodhim, Tregtim dhe Pas shitjes.Nëse keni ndonjë pyetje, mos hezitoni të na kontaktoni!

  Kuti e ngurtë letre rrëshqitëse e dhuratave luksoze me porosi me magnet (4)
  Kuti e ngurtë letre rrëshqitëse e dhuratave luksoze me porosi me magnet (7)
  Kuti e ngurtë letre rrëshqitëse e dhuratave luksoze me porosi me magnet (5)
  Kuti e ngurtë letre rrëshqitëse e dhuratave luksoze me porosi me magnet (8)
  Kuti e ngurtë letre rrëshqitëse e dhuratave luksoze me porosi me magnet (6)
  Kuti e ngurtë letre rrëshqitëse e dhuratave luksoze me porosi me magnet (9)

  FAQ

  1. Pyetje: A jeni prodhues apo kompani tregtare?
  A: 100% fabrikë + 10 vjet + 5600 metra katrorë.

  2. Pyetje: A mund të pranoni OEM ose ODM?
  A: Po, ju vetëm duhet të na dërgoni modelin tuaj, ne do të ofrojmë kuotimin tonë më të mirë brenda 24 orëve.

  3.Q: A jepni mostra?A është falas?
  Përgjigje: Mostra ekzistuese falas, mund të dorëzohet menjëherë.Mostra e personalizuar ka nevojë për ngarkim të mostrës, do të përfundojë brenda 3-7 ditëve.Kostoja e transportit do të jetë në anën tuaj.

  4. Pyetje: A mund ta bëni dizajnin për ne?
  A: Po, ne kemi një ekip profesional me përvojë të pasur në dizajnimin e produkteve të letrës.

  5. Pyetje: Çfarë lloj formati skedari të veprave artistike duhet t'ju ofroj për printim?
  A: PDF, AI, CDR, PSD, Adobe, Core IDraw, etj.

  6. Pyetje: Si mund të siguroni inspektimin e cilësisë?
  Përgjigje: Në procesin e porosisë, ne kemi standardin e inspektimit përpara dorëzimit dhe do t'ju ofrojmë fotografitë.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Produkte të ngjashme