Kuti Kalendari Advent i punuar me dorë nga kartoni i ngurtë

Përshkrim i shkurtër:


 • Titulli:Kuti Kalendari Kuti Kalendari Advent Krishtlindjesh Me Kuti Kalendari Advent TrayCustom
 • Emri i produktit:Kutia e kalendarit
 • Vendi i origjinës:Kinë
 • OEM/ODM:Në dispozicion
 • Shembull:Në dispozicion
 • Çmimi:Për t'u negociuar
 • Porti:Shenzhen, Guangzhou
 • Pagesa:L/C, T/T, D/A, D/P, Western Union, VISA, Paypal
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Detajet e produktit

  Vendi i origjinës Guangdong, Kinë
  Emri i markës CH
  Numri i modelit C-1558
  Përdorimi Industrial Kozmetike
  Përdorni Pastë dhëmbësh, hije për sytë, PARFUM, Vaj esencial, Shampo, Pluhur i lirshëm, Vaj Manik për Thonjtë, Krem për Sytë, Buzëkuq, Maskë fytyre, Krem fytyre, Locion, Serum për kujdesin e Lëkurës, Pastrues fytyre, Krem krem ​​kundër diellit, KUJDES PËR LËKURËN, Paruket, Qerpikët e rremë, Kozmetikë të tjera
  Lloji i letrës Karton
  Trajtimi i shtypjes Stampim, Petëzim me shkëlqim, Petëzim mat, Stampim, Veshje UV, Llak
  Porosi me porosi Pranoje
  Veçori Punuar me dorë
  Forma në formë katrore
  Lloji i kutisë Të tjerët
  Struktura materiale Letër arti+karton+letër arti
  Përdorimi Dhuratë paketimi
  Madhësia Madhësia e personalizuar e pranuar
  Logo Logo e personalizuar e pranueshme
  Ngjyrë Printimi CMYK 4C
  Përfundojë sipërfaqe 4C/UV/Petëzim/Vulosje/Vulosje
  MOQ Kalendari i ardhjes 300 copë kuti dhuratash
  Paketimi 1 copë për polibag për kutinë e kalendarit të ardhjes
  Koha e mostrës 3-5 ditë pune
  Dizajn Kërkesat specifike të klientit

  Shfaqja e produktit

  Kutia e kalendarit të ardhjes së kartonit të ngurtë të punuar me dorë (4)
  Kutia e kalendarit të ardhjes së kartonit të ngurtë të punuar me dorë (3)
  Kutia e kalendarit të ardhjes së kartonit të ngurtë të punuar me dorë (5)

  Procesi i prodhimit

  Kontrolli i cilësisë (4)

  hetim

  Kontrolli i cilësisë (5)

  Citim

  Kontrolli i cilësisë (6)

  Porosia po konfirmohet

  Kontrolli i cilësisë (7)

  Konfirmimi i dizajnit

  Kontrolli i cilësisë (8)

  Shtypje

  Kontrolli i cilësisë (9)

  Prerja e Prerjes

  Kontrolli i cilësisë (10)

  Ngjitje

  Kontrolli i cilësisë (11)

  Kontrolli i cilësisë

  Kontrolli i cilësisë (12)

  Paketimi

  Kontrolli i cilësisë (13)

  Transporti

  Profili i Kompanisë

  Dongguan Caihuan Paper Co., Ltd, e vendosur në Dongguan, Kinë, është një fabrikë paketimi profesionale me 25 vjet përvojë prodhimi.

  Ne ofrojmë shërbim me një ndalesë nga formimi deri te transporti.Ne premtojmë t'ju ofrojmë shërbim profesional një për një, produkte me cilësi të mirë dhe shërbim personalizimi.

  Ne kemi 4 ekipe me përvojë në Dizajn, Prodhim, Tregtim dhe Pas shitjes.Nëse keni ndonjë pyetje, mos hezitoni të na kontaktoni!

  Kuti e ngurtë letre rrëshqitëse e dhuratave luksoze me porosi me magnet (4)
  Kuti e ngurtë letre rrëshqitëse e dhuratave luksoze me porosi me magnet (7)
  Kuti e ngurtë letre rrëshqitëse e dhuratave luksoze me porosi me magnet (5)
  Kuti e ngurtë letre rrëshqitëse e dhuratave luksoze me porosi me magnet (8)
  Kuti e ngurtë letre rrëshqitëse e dhuratave luksoze me porosi me magnet (6)
  Kuti e ngurtë letre rrëshqitëse e dhuratave luksoze me porosi me magnet (9)

  FAQ

  Q1: A jeni prodhues fabrike apo kompani tregtare?
  Përgjigje: Ne jemi Prodhuesi 100% i specializuar në biznesin e printimit dhe paketimit për më shumë se 12 vjet me 50 punëtorë të kualifikuar dhe 5 shitje me përvojë.

  Pyetja 2: Si mund të marr mostrën? Cila është koha e drejtimit për mostrën dhe prodhimin masiv?
  Përgjigje: Pas marrjes së konfirmimit për veprën tuaj të artit, ne do të ofrojmë mostrën në 2-7 ditë pune. Koha e çon për prodhimin masiv bazuar në sasinë, dizajnin e porosive tuaja, etj. Zakonisht mjaftojnë 7~15 ditë pune.

  Q3: A mund të kem logon, dizajnin ose madhësinë time të personalizuar?
  A: Sigurisht.Ne mund të dizajnojmë çdo paketë që dëshironi, dhe ju mund të keni ende markën tuaj tregtare.Madhësia do të bëhet gjithashtu sipas nevojave tuaja.Sigurisht, nëse nuk e dini, ne do t'ju rekomandojmë madhësinë e përshtatshme për ju.

  Q4: Si mund të paguaj?
  A: TT, Western Union, LC, Sigurimi i Tregtisë është i pranueshëm.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Produkte të ngjashme