Rreth Nesh

Kompania jone

PËR NE

Vendi/rajoni: Dongguan, Kinë

Koha e regjistrimit: 1997

Stafi total: 500 persona

Lloji i kompanisë: Prodhuesi

Departamenti i kompanisë: departamenti i projektimit, departamenti i prodhimit, departamenti i shitjeve dhe departamenti i pas shitjes

Kapitali i regjistruar

5 milionë £

Zona e fabrikës

Rreth 20000 m²

Të ardhurat totale vjetore

85,000,000 £

Certifikimi

ISO9001, FSC, RoHs, SA8000

Kompania jone

Dongguan Caihuan Paper Co., Ltd. e vendosur në Dongguan, Kinë, është një fabrikë profesionale paketimi dhe printimi me 25 vjet përvojë prodhimi.Ne jemi të specializuar në paketimin e letrës si kuti dhuratë, kuti të valëzuar, kuti të palosshme, kuti paketimi dhe qese letre.

Fabrika jonë ka më shumë se 350 punëtorë të kualifikuar, 10 linja prodhimi dhe 2 laboratorë testimi profesional.Deri më tani, ne kemi bashkëpunuar me mbi 100 marka në të gjithë botën.Parimi i kompanisë sonë është cilësia në radhë të parë, shërbimi në radhë të parë dhe orientimi te njerëzit.Ne premtojmë t'ju ofrojmë shërbim pas shitjes, nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni në çdo kohë.

rreth nesh (2)

Historia e Kompanisë

Në vitin 1997Ne e filluam biznesin tonë me vetëm 3 persona dhe një makinë.

Në vitin 2002Fabrika jonë filloi të bashkëpunojë me shumë marka vendase dhe sipërfaqja e fabrikës zgjerohet në 1000m².

Në vitin 2008Themeluar Dongguan Aomei Printing Co., Ltd për biznesin vendas.

Në vitin 2014U bë kompania më e mirë e zhvillimit të produkteve të printimit dhe paketimit.Filial i pavarur i regjistruar, Dongguan CaiHuan Paper Co., Ltd për biznesin e huaj.

Në vitin 2016Ne morëm ISO9001, FSC, ISO14001, autorizimin e prodhimit të mallrave Disney, BSCI, GMI, ICTI certifikatat si dhe të tjera.Sipërfaqja e fabrikës zgjerohet në 10000m².

Në vitin 2018Ne zgjerojmë gamën tonë në libra të hapur, fletore, enigma dhe mallra të tjera letre.

Në vitin 2021Krijoni dyqanin online Alibaba International.Sipërfaqja e fabrikës zgjerohet në 20000 m².

Në vitin 2022Vazhdon.

Kultura e Kompanisë

rreth nesh (1)
rreth nesh (3)

Perspektiva jonë: Synoni lart, por me këmbë në tokë

Shërbimi ynë: cilësia në radhë të parë, shërbimi në radhë të parë dhe i orientuar nga njerëzit

Ekipi ynë:

Pavarësia - kujdesuni për detyrat tona

Kooperativë - interesat lokale në varësi të interesave të përgjithshme

Besimi - respektoni njëri-tjetrin dhe ndjeshmëri