Kutia e kalendarit

 • Kutia e paketimit të kalendarit të ardhjes Kuti letre për paketim dhuratash

  Kutia e paketimit të kalendarit të ardhjes Kuti letre për paketim dhuratash

  Detajet e produktit Vendi i origjinës Guangdong, Kinë Emri i markës Brotherbox Numri i modelit kalendari i ardhjes009 Përdorim industrial Dhurata dhe përdorim artizanal Lloji i letrës së dhuratave dhe artizanatit Printimi i kartonit Trajtimi i stampimit, petëzimi me shkëlqim, petëzimi mat, veshja UV, llakimi, vulosja e riciklimit të porosisë Pema e formës Lloji i kutisë Kuti të ngurtë Artikulli kuti kalendari i ardhjes MOQ 300set Materiali Karton bakri, Karton gri, Letër speciale, valëzuar, C...
 • Kuti Kalendari Advent i punuar me dorë nga kartoni i ngurtë

  Kuti Kalendari Advent i punuar me dorë nga kartoni i ngurtë

  Detajet e produktit Vendi i origjinës Guangdong, Kinë Emri i markës CH Numri i modelit C-1558 Përdorimi industrial Pastë dhëmbësh për përdorim kozmetik, hije sysh, PARFUM, Vaj esencial, Shampo, Pluhur i lirshëm, Vaj llak për thonjtë, Krem për sytë, Buzëkuq, Maskë fytyre, Krem fytyre, Locion, Serum për kujdesin e lëkurës, Pastrues fytyre, Krem mbrojtës nga dielli, KUJDES PËR LËKURËN, Paruket, Qerpikët e rremë, Llojet e tjera të Letërs Kozmetike, Printimi i kartonit me stampim, Petëzim me shkëlqim, Laminim mat, Stampim, Veshje UV, Llak me llak Rendi me porosi...
 • Kutia e kartonit e kalendarit të ardhjes Ricikloni kutinë e zbrazët të sirtarit

  Kutia e kartonit e kalendarit të ardhjes Ricikloni kutinë e zbrazët të sirtarit

  Detajet e produktit Emri i markës Caihuan Trashësia Materiali i personalizimit Forma e ngurtë e letrës Përshtatja e ngjyrës CMYK dhe ngjyra pantone Logoja Logo e klientit Përshtatja e madhësisë Paketimi Kartoni standard paketimi ose sipas kërkesës tuaj MOQ 100 copë Transporti me det ose me ajër.Express si DHL, Fedex, UPS etj. Karakteristikë e ripërdorshme, e ricikluar e aplikacionit Paketimi i dhuratave të produktit Trego Proçesi i prodhimit Kuota e kërkesës Porosi Konfirmimi i dizajnit Konfirmimi i printimit Prerja e prerjes ...