Kuti qiriri

 • Kuti dhuratë me qiri me aroma kartoni Paketim miqësor ndaj mjedisit

  Kuti dhuratë me qiri me aroma kartoni Paketim miqësor ndaj mjedisit

  Detajet e produktit Vendi i origjinës Guangdong, Kinë Emri i markës zeal-x Numri i modelit C-X1 Përdorimi industrial Dhuratë dhe artizanale, kavanoz qirinjsh Përdorni Lloji i letrës së qiririt Printim me dërrasë gri Trajtimi me stampim, Petëzim me shkëlqim, petëzimi mat, stampim, veshje UV, llak, VANISH , Folje ari Porosi me porosi Pranoni tiparin Forma e punuar me dorë në formë katrore Lloji i kutisë Kutitë e ngurta Artikulli Materiali i kutisë së qirinjve LETËR...
 • Kuti me kavanoza qirinjsh luksoze Kuti letre e zezë e ngurtë

  Kuti me kavanoza qirinjsh luksoze Kuti letre e zezë e ngurtë

  Detajet e produktit Vendi i origjinës Guangdong, Kinë Emri i markës FAZET Numri i modelit HCN-21103102 Përdorimi industrial Përdorimi elektronik për konsumatorë Përdorimi i elektronikës tjetër për konsumator Lloji i letrës Printimi i kartonit Trajtimi me llak mat Porosi me porosi Pranoni veçori Materialet e ricikluara Forma e personalizuar Forma e ndryshme Kutia e produktit Madhësia e qiririt 30*10*10 cm Dizajn Punime arti të bëra nga klienti Finish sipërfaqësore Printim me laminim mat 4c Printim offset Punime arti për...
 • Paketimi i setit të dhuratave me qirinj Kuti letre për printim me porosi

  Paketimi i setit të dhuratave me qirinj Kuti letre për printim me porosi

  Detajet e produktit Emri i markës Caihuan Trashësia Materiali i personalizimit Forma e letrës së valëzuar Personalizimi i ngjyrës CMYK dhe ngjyra pantone Logoja e klientit Përshtatja e madhësisë Paketimi Kartoni standard i paketimit ose sipas kërkesës tuaj MOQ 100 copë Transporti me det ose me ajër.Express si DHL, Fedex, UPS etj. Funksione të ripërdorshme, të riciklueshme për paketimin e dhuratave të aplikacionit...