Kuti cilindrike Kuti kartoni e rrumbullakët me lule të ngurtë

Përshkrim i shkurtër:


 • Titulli:Kuti lulesh të rrumbullakëta Kuti me porosi me buqetë lulesh Kuti dhuratash për ditën e nënës
 • Emri i produktit:Kuti lulesh
 • Vendi i origjinës:Kinë
 • OEM/ODM:Në dispozicion
 • Shembull:Në dispozicion
 • Çmimi:Për t'u negociuar
 • Porti:Shenzhen, Guangzhou
 • Pagesa:L/C, T/T, D/A, D/P, Western Union, VISA, Paypal
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Detajet e produktit

  Emri i markës Caihuan
  Trashësia Përshtatje
  Materiali Letër e ngurtë
  Forma Përshtatje
  Ngjyrë CMYK dhe ngjyra pantone
  Logo Logoja e klientit
  Madhësia Përshtatje
  Paketimi Kartoni standard i paketimit ose sipas kërkesës tuaj
  MOQ 100 copë
  Transporti Nga deti apo ajri.Express si DHL, Fedex, UPS etj.
  Veçori I ripërdorshëm, i ricikluar
  Aplikacion Paketim dhuratash

  Shfaqja e produktit

  Kuti cilindrike Kuti kartoni e rrumbullakët me lule të ngurtë (5)
  Kuti cilindrike Kuti kartoni me lule të rrumbullakëta (4)
  Kuti cilindrike Kuti kartoni e rrumbullakët me lule të ngurtë (3)

  Procesi i prodhimit

  Kontrolli i cilësisë (4)

  hetim

  Kontrolli i cilësisë (5)

  Citim

  Kontrolli i cilësisë (6)

  Porosia po konfirmohet

  Kontrolli i cilësisë (7)

  Konfirmimi i dizajnit

  Kontrolli i cilësisë (8)

  Shtypje

  Kontrolli i cilësisë (9)

  Prerja e Prerjes

  Kontrolli i cilësisë (10)

  Ngjitje

  Kontrolli i cilësisë (11)

  Kontrolli i cilësisë

  Kontrolli i cilësisë (12)

  Paketimi

  Kontrolli i cilësisë (13)

  Transporti

  Profili i Kompanisë

  Dongguan Caihuan Paper Co., Ltd, e vendosur në Dongguan, Kinë, është një fabrikë paketimi profesionale me 25 vjet përvojë prodhimi.

  Ne ofrojmë shërbim me një ndalesë nga formimi deri te transporti.Ne premtojmë t'ju ofrojmë shërbim profesional një për një, produkte me cilësi të mirë dhe shërbim personalizimi.

  Ne kemi 4 ekipe me përvojë në Dizajn, Prodhim, Tregtim dhe Pas shitjes.Nëse keni ndonjë pyetje, mos hezitoni të na kontaktoni!

  Kuti e ngurtë letre rrëshqitëse e dhuratave luksoze me porosi me magnet (4)
  Kuti e ngurtë letre rrëshqitëse e dhuratave luksoze me porosi me magnet (7)
  Kuti e ngurtë letre rrëshqitëse e dhuratave luksoze me porosi me magnet (5)
  Kuti e ngurtë letre rrëshqitëse e dhuratave luksoze me porosi me magnet (8)
  Kuti e ngurtë letre rrëshqitëse e dhuratave luksoze me porosi me magnet (6)
  Kuti e ngurtë letre rrëshqitëse e dhuratave luksoze me porosi me magnet (9)

  FAQ

  1. A mund ta printoj dhe personalizoj kutinë me veprën time artistike?
  Po, ne jemi të specializuar në të gjitha llojet e personalizimit me printimin e kutisë, ne mund të printojmë veprën/dizajnin tuaj artistik në kuti.

  2. A mund të marrim disa mostra?Ndonjë tarifë?
  Po, ne mund të bëjmë porosi mostër për mostrat tuaja të personalizuara.Gjithashtu ne ofrojmë mostra falas (mostrat tona) që ju të kontrolloni cilësinë, por do t'ju duhet ndihma juaj për të paguar transportin.

  3. A e ktheni pagesën e mostrës?
  Nëse sasia e porosisë së parë deri në 2,000 copë, tarifa e mostrës do të kthehet.

  4. Çfarë mënyre pagese pranoni?
  Afati ynë i pagesës është 30% depozitë dhe 70% bilanc përpara transportit.Dhe ne pranojmë porosinë e Ali-baba Trade Assurance, transfertë bankare T/T, kartë krediti, Western Union, Paypal dhe Pay Later...etj.

  5. Çfarë lloj skedari ju nevojitet për printim?
  Ne kemi nevojë për Adobe Illustrator, PDF, CDR, PSD ose ndonjë skedar të qartë.Dhe ne kemi ekipin tonë profesional të dizajnit që mund të ndihmojë në dizajne.

  6.A dërgoni në vendin tim?Cila është mënyra juaj e transportit?
  Ne mund të ndihmojmë klientët të dërgojnë mallra në vende të ndryshme si metoda të ndryshme.
  Ne mbështesim pothuajse të gjitha metodat e transportit në botë - me ajër, ekspres, detar, hekurudhor etj.
  DDP, DDU, EXW, FOB dhe shumë kushte të tjera të transportit janë të disponueshme!
  DHL, Fedex, UPS, TNT dhe shumë më tepër zgjidhje të transportuesve të transportit për ju.

  7. Si mund të garantoni cilësinë tuaj?Nëse nuk e kënaqim cilësinë tuaj, si do të veproni?
  Normalisht ne bëjmë mostra për ju për të konfirmuar gjithçka, dhe prodhimi do të jetë i njëjtë me mostrat.Nëse jeni të shqetësuar për problemet e cilësisë, mund ta bëni porosinë përmes sigurimit të tregtisë alibaba, mund të garantojë cilësinë dhe dorëzimin, nëse ka ndonjë mospërputhje cilësie, Alibaba do t'ju ndihmojë dhe do t'ju kthejë paratë.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Produkte të ngjashme