Kuti lulesh

 • Kuti cilindrike Kuti kartoni e rrumbullakët me lule të ngurtë

  Kuti cilindrike Kuti kartoni e rrumbullakët me lule të ngurtë

  Detajet e produktit Emri i markës Caihuan Trashësia Materiali i personalizimit Forma e ngurtë e letrës Përshtatja e ngjyrës CMYK dhe ngjyra pantone Logoja Logo e klientit Përshtatja e madhësisë Paketimi Kartoni standard paketimi ose sipas kërkesës tuaj MOQ 100 copë Transporti me det ose me ajër.Express si DHL, Fedex, UPS etj. Funksioni i ripërdorshëm, Aplikimi i ricikluar Paketimi i dhuratave Trego Proçesi i prodhimit Kuota e kërkesës Porosi Konfirmimi i dizajnit Konfirmimi i printimit Prerja e prerjes...
 • Logo Buqetë me lule me kuti të rrumbullakëta me stampim të nxehtë

  Logo Buqetë me lule me kuti të rrumbullakëta me stampim të nxehtë

  Detajet e produktit Vendi i origjinës Guangdong, Kinë Emri i markës, Numri i modelit të personalizuar 0041 Përdorimi industrial Dhuratë dhe artizanale, paketim lulesh Përdorimi i llojit të letrës dhuratash dhe artizanale Shtypje me karton Trajtimi në stampim, Petëzim me shkëlqim, petëzimi mat, stampim, veshje UV, pranim lyerje me porosi Forma e riciklueshme e rrumbullakët, katrore, në formë zemre, e rrumbullakët, katrore, në formë zemre Lloji i kutisë Kutitë e ngurtë Materiali Pllakë letre+kadife Madhësia e personalizuar Madhësia e pranuar Ngjyra Cu...
 • Kapaku i kutisë së luleve në formë luksoze dhe kutia e paketimit bazë

  Kapaku i kutisë së luleve në formë luksoze dhe kutia e paketimit bazë

  Detajet e produktit Emri i markës Caihuan Trashësia Materiali i personalizimit Forma e ngurtë e letrës Përshtatja e ngjyrës CMYK dhe ngjyra pantone Logoja Logo e klientit Përshtatja e madhësisë Paketimi Kartoni standard paketimi ose sipas kërkesës tuaj MOQ 100 copë Transporti me det ose me ajër.Express si DHL, Fedex, UPS etj. Funksioni i ripërdorshëm, Aplikimi i ricikluar Paketimi i dhuratave Trego Proçesi i prodhimit Kuota e kërkesës Porosi Konfirmimi i dizajnit Konfirmimi i printimit Prerja e prerjes...