Kuti me çokollatë

  • Kuti letre të valëzuar Kuti paketimi me çokollatë të punuar me dorë

    Kuti letre të valëzuar Kuti paketimi me çokollatë të punuar me dorë

    Madhësia e detajeve të produktit 20*20*10 cm ose madhësia e personalizuar Ngjyra rozë/e zezë ose ngjyra e personalizuar Materiali karton Lloji i letrës Dërrasë e valëzuar, karton ose kuti e personalizuar Kuti katrore (e palosshme) Logoja Prano logon e personalizuar Mbarimi i sipërfaqes 1) Petëzim me shkëlqim/mat2) E plotë ose me pika UV3) Gdhendje dhe skalitje 4) Stampim me fletë metalike prej ari ose argjendi 5) Llak i përdorimit industrial Kuti dhuratash, kuti bizhuterish, kuti lulesh, kuti parfumi Mostra e ofruar, ju lutemi na kontaktoni MOQ kuti letre 50 copë Pr...
  • Kuti paketimi me çokollatë të ëmbël Kuti letre prej kartoni

    Kuti paketimi me çokollatë të ëmbël Kuti letre prej kartoni

    Detajet e produktit Emri i markës Caihuan Trashësia Materiali i personalizimit Forma e ngurtë e letrës Përshtatja e ngjyrës CMYK dhe ngjyra pantone Logoja Logo e klientit Përshtatja e madhësisë Paketimi Kartoni standard paketimi ose sipas kërkesës tuaj MOQ 100 copë Transporti me det ose me ajër.Express si DHL, Fedex, UPS etj. Funksioni i ripërdorshëm, i ricikluar i aplikacionit Paketa dhuratash...