Чоколадна кутија

  • Брановидна хартиена кутија Чоколадо рачно изработена кутија за пакување

    Брановидна хартиена кутија Чоколадо рачно изработена кутија за пакување

    Големина на детали за производот 20*20*10 cm или приспособена големина Боја Розова/Црна или приспособена боја Материјал картон Тип на хартија Брановидна табла, картон или прилагодена кутија во облик на квадратна кутија (преклопен) Лого Прифатете го приспособеното лого Површинско завршување 1) Сјајно/мат ламиниране2) Комплетна или точка UV3) Втиснување и откопчување 4) Втиснување на златна или сребрена фолија 5) Лакирање Индустриска употреба Кутија за подароци, кутија за накит, кутија за цвеќиња, кутија за парфеми Обезбеден примерок, ве молиме контактирајте со нас MOQ 50 парчиња хартиени кутии Pr...
  • Слатка чоколадна кутија за пакување Картонска хартиена кутија

    Слатка чоколадна кутија за пакување Картонска хартиена кутија

    Детали за производот Име на брендот Caihuan Дебелина за приспособување Материјал Крута форма на хартија Приспособување на боја CMYK и лого на боја на пантон Лого на купувачот Приспособување на големина Пакување Стандардна пакување картон или по ваше барање MOQ 100 парчиња Испорака по море или воздух.Експрес како DHL, Fedex, UPS итн. Функција за повеќекратна употреба, пакет за подароци за рециклирана апликација...