Кутија за подароци

 • Кутија за подароци за хартија за складирање приспособено лого

  Кутија за подароци за хартија за складирање приспособено лого

  Детали за производот Место на потекло Кина Име на бренд Gedin Број на модел приспособено-000425 Индустриска употреба Подароци и занаети, храна и пијалаци пакување Користете свеќа, рамка за фотографии, налепници, занает, друг тип на хартија за подароци и занаетчиство Обложена хартија за печатење Ракување со втиснување, сјајна ламинација, Ламиниране, штанцување, УВ облога, лакирање, дамки УВ прилагодена нарачка Прифатете, прифатете ја функцијата што може да се рециклира и рачно изработен, да се рециклира и да се изработи материјал Папки од тип на картонска кутија При...
 • Нарачана луксузна лизгачка кутија за подароци Цврста кутија со магнет

  Нарачана луксузна лизгачка кутија за подароци Цврста кутија со магнет

  Детали за производот Име на брендот Caihuan Дебелина за приспособување Материјал Крута форма на хартија Приспособување на боја CMYK и лого на боја на пантон Лого на купувачот Приспособување на големина Пакување Стандардна пакување картон или по ваше барање MOQ 100 парчиња Испорака по море или воздух.Експрес како DHL, Fedex, UPS итн. Функција за повеќекратна употреба, рециклирана апликација Пакување подароци Производ Прикажи Процес на производство Барање понуда Нарачка Потврда дизајн Потврда за печатење Матрица за сечење ...
 • Капак и основно пакување за подарок Приспособено пакување за подароци

  Капак и основно пакување за подарок Приспособено пакување за подароци

  Детали за производот Место на потекло Гуангдонг, Кина Име на брендот RSY Број на модел RSY-0516-5 Индустриска употреба Накит и часовници и очила Употреба нараквици, ѓердани, обетки, прстени, часовници, очила, скапоцен камен, друг накит и часовници и очила Тип на хартија Сива плоча Ракување со печатење Мат ламиниране, лакирање, штанцување, втиснување, сјајна ламиниране, ултравиолетово обложување, VANISHING, златна фолија, CMYK печатење во боја + боја на пантон Прилагодена нарачка Прифатете ја функцијата рециклирани материјали Облик J...