Kuti dhurate

 • Kuti dhuratash e palosshme me logo me porosi

  Kuti dhuratash e palosshme me logo me porosi

  Detajet e produktit Vendi i origjinës Kina Emri i markës Gedin Numri i modelit Customized-000425 Përdorimi industrial Dhurata dhe artizanale, ushqime dhe pije paketimi Përdorni qiri, kornizë fotografie, ngjitëse, artizanale, lloj letre të tjera dhuratash dhe artizanale Printimi me letër të veshur Me stampim, laminim me shkëlqim, Petëzim, stampim, Veshje UV, llak, me pika UV Porosi me porosi Prano, Prano veçori të riciklueshme dhe të punuar me dorë, materiale të riciklueshme dhe të punuar me dorë Dosjet e llojit të kutisë së kartonit Pri...
 • Kuti e ngurtë letre rrëshqitëse e dhuratave luksoze me porosi me magnet

  Kuti e ngurtë letre rrëshqitëse e dhuratave luksoze me porosi me magnet

  Detajet e produktit Emri i markës Caihuan Trashësia Materiali i personalizimit Forma e ngurtë e letrës Përshtatja e ngjyrës CMYK dhe ngjyra pantone Logoja Logo e klientit Përshtatja e madhësisë Paketimi Kartoni standard paketimi ose sipas kërkesës tuaj MOQ 100 copë Transporti me det ose me ajër.Express si DHL, Fedex, UPS etj. Veçori e Ripërdorshme, Aplikimi i ricikluar Paketimi i dhuratave Trego Proçesi i prodhimit Kuota e kërkesës Porositja Konfirmimi i dizajnit Konfirmimi i printimit Prerja e prerjes ...
 • Paketimi i dhuratave me kapak dhe bazë Paketim dhuratash i personalizuar

  Paketimi i dhuratave me kapak dhe bazë Paketim dhuratash i personalizuar

  Detajet e produktit Vendi i origjinës Guangdong, Kinë Emri i markës RSY Numri i modelit RSY-0516-5 Përdorimi industrial Bizhuteri dhe ora dhe syze Përdorimi byzylykë, gjerdan, vathë, unaza, orë, syze, gurë të çmuar, bizhuteri dhe orë dhe syze Lloji i letrës gri Trajtimi i printimit Laminim mat, llak, stampim, stampim, petëzim me shkëlqim, veshje UV, VANISHING, Fletë ari, printim me ngjyra CMYK+ngjyrë pantone Porosi me porosi Pranoni veçoritë e materialeve të ricikluara Forma J...