• Kuti paketimi
 • fabrika e kutive të paketimit
 • qese letre paketimi
 • Letër Dongguan Caihuan

Rreth Kompanisë

Dongguan Caihuan Paper Co., Ltd. e vendosur në Dongguan, Kinë, është një fabrikë profesionale paketimi dhe printimi me 25 vjet përvojë prodhimi.Ne jemi të specializuar në paketimin e letrës sikuti dhurate, kuti e valëzuar,kuti e palosshme,kuti paketimidheqese letre.

Fabrika jonë ka më shumë se 350 punëtorë të kualifikuar, 10 linja prodhimi dhe 2 laboratorë testimi profesional.Deri më tani, ne kemi bashkëpunuar me mbi 100 marka në të gjithë botën.Parimi i kompanisë sonë është cilësia në radhë të parë, shërbimi në radhë të parë dhe orientimi te njerëzit.Ne premtojmë t'ju ofrojmë shërbim pas shitjes, nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni në çdo kohë.

Shiko më shumë

shërbimet tona

Projektues me përvojë dhe pasionant i ndërfaqes së përdoruesit me sfond të dizajnit të ndërveprimit.

 • Fuqi e fortë e planifikimit

  Fuqi e fortë e planifikimit

  Hetim i thelluar i kërkesës së klientit për kuti paketimi, me planifikim të fortë për të krijuar paketim të markës dhe nevoja të kënaqshme cilësore, dhe në përputhje me konceptin e produktit të kreativitetit, lëreni që marka juaj të bazohet në pjesën e përparme të industrisë, t'u bëjë përshtypje konsumatorëve.

 • Dizajn origjinal

  Dizajn origjinal

  Të angazhuar në projektimin dhe prodhimin e paketimit për shumë vite përvojë në industri, dizajnerët shërbim një-për-një, për të ofruar një shumëllojshmëri të kutive të paketimit të projektimit për klientët që të zgjedhin, njohja e klientit është ndjekja jonë e qëllimit.

 • Shërbimi i plotë i uljes

  Shërbimi i plotë i uljes

  Ka një sërë kutish paketimi të klientëve, etiketa dhe zgjidhje të tjera, për koston e klientëve dhe cilësinë e kënaqshme për të ofruar shërbim me një ndalesë, për të krijuar një situatë të favorshme për klientët.

produktet tona

Ne premtojmë t'ju ofrojmë shërbim pas shitjes, nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni në çdo kohë.

partnerë të besuar

 • certifikatë (1)
 • certifikatë (2)
 • certifikatë (3)
 • certifikatë (4)
 • certifikatë (5)
 • certifikatë (6)
 • certifikatë (7)
 • certifikatë (8)
 • certifikatë (9)
 • certifikatë (10)