Kuti paketimi

 • Kuti për Belt Kraft Paper, Kuti për paketimin e dhuratave miqësore me mjedisin

  Kuti për Belt Kraft Paper, Kuti për paketimin e dhuratave miqësore me mjedisin

  Detajet e produktit Emri i markës Caihuan Trashësia e personalizimit Materiali i personalizimit Forma e letrës Kraft Përshtatja e ngjyrës CMYK dhe ngjyra pantone Logoja e klientit Përshtatja e madhësisë Paketimi Kartoni standard i paketimit ose sipas kërkesës tuaj MOQ 100 copë Transporti me det ose me ajër.Express si DHL, Fedex, UPS etj. Veçori e Ripërdorshme, Aplikimi i ricikluar Paketimi i dhuratave Trego Proçesi i prodhimit Kuota e kërkesës Porositja Konfirmimi i dizajnit Konfirmimi i printimit Prerja e prerjes ...
 • Paketimi i kutisë elektronike të fabrikës për miun e kompjuterit

  Paketimi i kutisë elektronike të fabrikës për miun e kompjuterit

  Detajet e produktit Guangdong, Kinë Emri i markës CH Numri i modelit CH008 Përdorimi industrial Këpucë dhe veshje Përdorimi Veshje, Këpucë, Të brendshme, veshje për fëmijë, Lesh, Veshje dhe Aksesorë për Përpunim, Çorape, Këpucë të Tjera dhe Veshje Lloji Letër i Trajtimit të Printimit me porosi, Laminim me shkëlqim, Mat Petëzim, stampim, veshje UV, llak, fshirje, fletë ari Porosi me porosi Pranoni tipar Formë të riciklueshme me porosi, formë të personalizuar Lloji i kutisë Dosjet Materiali Pap...
 • Kuti mëndafshi me zbukurim me shall të vogël të palosshëm

  Kuti mëndafshi me zbukurim me shall të vogël të palosshëm

  Detajet e produktit Emri i markës Caihuan Trashësia e personalizimit Materiali i personalizimit Forma e letrës Kraft Përshtatja e ngjyrës CMYK dhe ngjyra pantone Logoja e klientit Përshtatja e madhësisë Paketimi Kartoni standard i paketimit ose sipas kërkesës tuaj MOQ 100 copë Transporti me det ose me ajër.Express si DHL, Fedex, UPS etj. Veçori e Ripërdorshme, Aplikimi i ricikluar Paketimi i dhuratave Trego Proçesi i prodhimit Kuota e kërkesës Porositja Konfirmimi i dizajnit Konfirmimi i printimit Prerja e prerjes ...