Kuti e valëzuar

 • Kuti kartoni me printim me dy anë Kuti transporti e valëzuar

  Kuti kartoni me printim me dy anë Kuti transporti e valëzuar

  Detajet e produktit Emri i markës Caihuan Trashësia Materiali i personalizimit Forma e ngurtë e letrës Përshtatja e ngjyrës CMYK dhe ngjyra pantone Logoja Logo e klientit Përshtatja e madhësisë Paketimi Kartoni standard paketimi ose sipas kërkesës tuaj MOQ 100 copë Transporti me det ose me ajër.Express si DHL, Fedex, UPS etj. Funksioni i ripërdorshëm, i ricikluar i aplikacionit Paketa dhuratash...
 • Ricikloni kutinë e ngurtë të transportit Kuti letre të valëzuar

  Ricikloni kutinë e ngurtë të transportit Kuti letre të valëzuar

  Detajet e produktit Vendi i origjinës Guangdong, Kinë Emri i markës LSOW Numri i modelit OEM MILER PAPER BOX Përdorimi industrial Këpucë dhe veshje Përdorimi Veshje, Këpucë, Të brendshme, veshje për fëmijë, Lesh, Veshje dhe Aksesorë përpunimi, Çorape, Këpucë dhe Veshje të tjera, Lloji i letrës për paketim festiv Trajtimi i printimit të letrës së artit me petëzimin mat, llakimin, stampimin, stampimin, petëzimin me shkëlqim, veshjen me rreze UV, SHKURNJEN, Fletë ari Porosi me porosi Pranoni veçori me formë të riciklueshme me porosi ...
 • Kuti dërgimi me porosi Kuti postare Paketimi i kutisë së Kraft

  Kuti dërgimi me porosi Kuti postare Paketimi i kutisë së Kraft

  Detajet e produktit Emri i markës Caihuan Trashësia Materiali i personalizimit Forma e ngurtë e letrës Përshtatja e ngjyrës CMYK dhe ngjyra pantone Logoja Logo e klientit Përshtatja e madhësisë Paketimi Kartoni standard paketimi ose sipas kërkesës tuaj MOQ 100 copë Transporti me det ose me ajër.Express si DHL, Fedex, UPS etj. Funksioni i ripërdorshëm, Aplikimi i ricikluar Paketimi i dhuratave Trego Proçesi i prodhimit Kuota e kërkesës Porositja Konfirmon dizajnin Konfirmon printimin Die C...