Qese letre

 • Qese letre Kraft me madhësi të personalizuar për kutinë e verës

  Qese letre Kraft me madhësi të personalizuar për kutinë e verës

  Detajet e produktit Emri i markës Caihuan Trashësia e personalizimit Materiali i personalizimit Forma e letrës Kraft Përshtatja e ngjyrës CMYK dhe ngjyra pantone Logoja e klientit Përshtatja e madhësisë Paketimi Kartoni standard i paketimit ose sipas kërkesës tuaj MOQ 100 copë Transporti me det ose me ajër.Express si DHL, Fedex, UPS etj. Veçori e Ripërdorshme, Aplikimi i ricikluar Paketimi i dhuratave Trego Proçesi i prodhimit Kuota e kërkesës Porositja Konfirmimi i dizajnit Konfirmimi i printimit Prerja e prerjes ...
 • Qese letre dhuratë me dorezë Qese letre për blerje

  Qese letre dhuratë me dorezë Qese letre për blerje

  Detajet e produktit Vendi i origjinës Kina Trajtimi sipërfaqësor Stampim i nxehtë Përdorimi industrial Paketimi i këpucëve dhe veshjeve Përdorni paketimin e të brendshmeve Përdorni paketimin e të brendshmeve Lloji i letrës Lloji i letrës Kraft Mbyllje dhe dorezë Doreza Flexiloop Porosi me porosi Pranoni veçori Materialet e ricikluara Produkti Trego Proçesin e prodhimit Kërkimi Kuota Porosi Konfirmimi i dizajnit Konfirmimi i cilësisë së printimit G Profili i Kompanisë së Transportit të Paketimit Dongguan Caihuan Paper Co., Ltd, e vendosur në Dongguan, Kinë, është një ...
 • Kompleti i çantave të letrës Kraft natyrale për festën e Krishtlindjes

  Kompleti i çantave të letrës Kraft natyrale për festën e Krishtlindjes

  Detajet e produktit Vendi i origjinës Guangdong, Kinë Emri i markës CH Numri i modelit qese letre me logon tuaj Trajtimi i sipërfaqes Llakimi i përdorimit industrial Dhurata dhe artizanati, dhurata, promovimi, qiri i përdorimit të veshjeve, korniza fotografish, ngjitëse, artizanale, VESHJE Lloji i letrës vulosje letre Kraft & Doreza e gjatësisë së dorës, vargu i tërheqjes Porosi me porosi Pranoni veçori të riciklueshme Koha e mostrës merrni mostrën në 1 ditë Çanta letre të riciklueshme, miqësore me mjedisin Featrue me logon tuaj Qese letre artikulli...