Kutia e kartonit e kalendarit të ardhjes Ricikloni kutinë e zbrazët të sirtarit

Përshkrim i shkurtër:


 • Titulli:Kutia e kalendarit Advent Kuti e paketimit të kalendarit me sirtarë të personalizuar
 • Emri i produktit:Kutia e kalendarit
 • Vendi i origjinës:Kinë
 • OEM/ODM:Në dispozicion
 • Shembull:Në dispozicion
 • Çmimi:Për t'u negociuar
 • Porti:Shenzhen, Guangzhou
 • Pagesa:L/C, T/T, D/A, D/P, Western Union, VISA, Paypal
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Detajet e produktit

  Emri i markës Caihuan
  Trashësia Përshtatje
  Materiali Letër e ngurtë
  Forma Përshtatje
  Ngjyrë CMYK dhe ngjyra pantone
  Logo Logoja e klientit
  Madhësia Përshtatje
  Paketimi Kartoni standard i paketimit ose sipas kërkesës tuaj
  MOQ 100 copë
  Transporti Nga deti apo ajri.Express si DHL, Fedex, UPS etj
  Veçori I ripërdorshëm, i ricikluar
  Aplikacion Paketim dhuratash

  Shfaqja e produktit

  ARDHJA~1
  Advent Calendar Cardboard Box Recy (3)
  Advent Calendar Kuti kartoni Recy

  Procesi i prodhimit

  Kontrolli i cilësisë (4)

  hetim

  Kontrolli i cilësisë (5)

  Citim

  Kontrolli i cilësisë (6)

  Porosia po konfirmohet

  Kontrolli i cilësisë (7)

  Konfirmimi i dizajnit

  Kontrolli i cilësisë (8)

  Shtypje

  Kontrolli i cilësisë (9)

  Prerja e Prerjes

  Kontrolli i cilësisë (10)

  Ngjitje

  Kontrolli i cilësisë (11)

  Kontrolli i cilësisë

  Kontrolli i cilësisë (12)

  Paketimi

  Kontrolli i cilësisë (13)

  Transporti

  Profili i Kompanisë

  Dongguan Caihuan Paper Co., Ltd, e vendosur në Dongguan, Kinë, është një fabrikë paketimi profesionale me 25 vjet përvojë prodhimi.

  Ne ofrojmë shërbim me një ndalesë nga formimi deri te transporti.Ne premtojmë t'ju ofrojmë shërbim profesional një për një, produkte me cilësi të mirë dhe shërbim personalizimi.

  Ne kemi 4 ekipe me përvojë në Dizajn, Prodhim, Tregtim dhe Pas shitjes.Nëse keni ndonjë pyetje, mos hezitoni të na kontaktoni!

  Kuti e ngurtë letre rrëshqitëse e dhuratave luksoze me porosi me magnet (4)
  Kuti e ngurtë letre rrëshqitëse e dhuratave luksoze me porosi me magnet (7)
  Kuti e ngurtë letre rrëshqitëse e dhuratave luksoze me porosi me magnet (5)
  Kuti e ngurtë letre rrëshqitëse e dhuratave luksoze me porosi me magnet (8)
  Kuti e ngurtë letre rrëshqitëse e dhuratave luksoze me porosi me magnet (6)
  Kuti e ngurtë letre rrëshqitëse e dhuratave luksoze me porosi me magnet (9)

 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Produkte të ngjashme