Kuti mëndafshi me zbukurim me shall të vogël të palosshëm

Përshkrim i shkurtër:


 • Titulli:Kuti zbukurimi Paketimi shall Kuti letre e personalizuar Kuti paketimi luksoze
 • Emri i produktit:Kuti paketimi
 • Vendi i origjinës:Kinë
 • OEM/ODM:Në dispozicion
 • Shembull:Në dispozicion
 • Çmimi:Për t'u negociuar
 • Porti:Shenzhen, Guangzhou
 • Pagesa:L/C, T/T, D/A, D/P, Western Union, VISA, Paypal
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Detajet e produktit

  Emri i markës Caihuan
  Trashësia Përshtatje
  Materiali Letër Kraft
  Forma Përshtatje
  Ngjyrë CMYK dhe ngjyra pantone
  Logo Logoja e klientit
  Madhësia Përshtatje
  Paketimi Kartoni standard i paketimit ose sipas kërkesës tuaj
  MOQ 100 copë
  Transporti Nga deti apo ajri.Express si DHL, Fedex, UPS etj.
  Veçori I ripërdorshëm, i ricikluar
  Aplikacion Paketim dhuratash

  Shfaqja e produktit

  Ornament paketimi me shall të vogël të palosshëm Silk Bo (1)
  Stoli mëndafshi për paketimin e shallit të vogël të palosshëm
  Zbukurim mëndafshi për paketimin e shalleve të vogla të palosshme (3)

  Procesi i prodhimit

  Kontrolli i cilësisë (4)

  hetim

  Kontrolli i cilësisë (5)

  Citim

  Kontrolli i cilësisë (6)

  Porosia po konfirmohet

  Kontrolli i cilësisë (7)

  Konfirmimi i dizajnit

  Kontrolli i cilësisë (8)

  Shtypje

  Kontrolli i cilësisë (9)

  Prerja e Prerjes

  Kontrolli i cilësisë (10)

  Ngjitje

  Kontrolli i cilësisë (11)

  Kontrolli i cilësisë

  Kontrolli i cilësisë (12)

  Paketimi

  Kontrolli i cilësisë (13)

  Transporti

  Profili i Kompanisë

  Dongguan Caihuan Paper Co., Ltd, e vendosur në Dongguan, Kinë, është një fabrikë paketimi profesionale me 25 vjet përvojë prodhimi.

  Ne ofrojmë shërbim me një ndalesë nga formimi deri te transporti.Ne premtojmë t'ju ofrojmë shërbim profesional një për një, produkte me cilësi të mirë dhe shërbim personalizimi.

  Ne kemi 4 ekipe me përvojë në Dizajn, Prodhim, Tregtim dhe Pas shitjes.Nëse keni ndonjë pyetje, mos hezitoni të na kontaktoni!

  Kuti e ngurtë letre rrëshqitëse e dhuratave luksoze me porosi me magnet (4)
  Kuti e ngurtë letre rrëshqitëse e dhuratave luksoze me porosi me magnet (7)
  Kuti e ngurtë letre rrëshqitëse e dhuratave luksoze me porosi me magnet (5)
  Kuti e ngurtë letre rrëshqitëse e dhuratave luksoze me porosi me magnet (8)
  Kuti e ngurtë letre rrëshqitëse e dhuratave luksoze me porosi me magnet (6)
  Kuti e ngurtë letre rrëshqitëse e dhuratave luksoze me porosi me magnet (9)

  FAQ

  1. Kur mund të kem përgjigje pasi kemi dërguar kërkesën?
  Ne do t'ju përgjigjemi brenda 12 orëve në ditë pune.

  2. Cila është koha juaj e plumbit/prodhimit?
  Zakonisht 5-7 ditë për prodhim, 7-9 ditë për prodhim në sezonin e ngarkuar.
  Për produktet në stok duhen vetëm 1-2 ditë pune.

  3. A mund të bëni dizajnin / LOGO-n time?
  po, ne mund të bëjmë dizajnin dhe LOGO-n tuaj, ju mund të na dërgoni foton në PDF/AI/JPG, ne do të kontrollojmë dhe do të bëjmë tallje.
  Ju gjithashtu mund të zgjidhni materiale të ndryshme për të printuar dizajnin.

  4. Cili është afati juaj i pagesës?
  Mënyra e pagesës: TT/WEST UNION/PAYPAL/Alibaba Trade Assurance.
  Sigurimi i Tregtisë është shumë i mirëpritur.

  5. Cili është afati juaj i transportit?
  Mënyra e transportit: DHL/UPS/EMS/FEDEX, me ajër, me det.
  Ne do t'ju ndihmojmë të kontrolloni metodën më të sigurt, ekonomike dhe të shpejtë të transportit.

  6. A mund të marr një mostër?
  Po, porosia e mostrës pranohet.
  Nëse kemi mostër në magazinë, nuk keni nevojë të paguani tarifën e mostrës, ju duhet vetëm të paguani koston e transportit.

  7. A mund ta dërgoni porosinë time në depon e Amazon FBA?
  Po, ne mund ta dërgojmë paketën tuaj në FBA me etiketën tuaj të transportit.
  Do të ofrohet shërbimi i etiketimit falas.

  8. A duhet të paguaj tarifën tatimore?
  Mund t'ju duhet të paguani për taksën doganore për shkak të rregulloreve në vendin tuaj.
  Na kontaktoni për të marrë kodin HS të produkteve tuaja për ta kontrolluar në doganë.
  Për kushtet e DDP, ju lutemi na kontaktoni për më shumë detaje.

  9. A ka ndonjë kosto nëse anulojmë porosinë RTS pas pagesës?
  Nuk ka tarifë anulimi në 12 orë pas pagesës.Pas 12 orësh, ne kemi nevojë për tarifë 30% -35% të kostos së materialit nëse keni nevojë të anuloni porosinë.

  10. A kanë produktet tuaja numër ID UPC, EAN, ISBN ose ASIN?
  Jo, ne jemi vetëm furnizuesi dhe prodhuesi i produkteve.
  për çdo qëllim shitjeje me kod ID të vlefshëm, ju duhet të blini me furnizuesin profesional të kodit.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Produkte të ngjashme